30 روز ضمانت برگشت دوو گارانسی

سمفونی شجاعت دوو : گارانسی کلیه محصولات

کلیه محصولات دوو، دارای خدمات پس از خرید می‌باشند. این خدمات به نحوی ارائه شده‌اند که خریداران محترم در هر مرحله از فرایند خرید، نصب، راه‌اندازی و استفاده از محصول، اطمینان خاطر داشته باشند. لازم به ذکر است که در تمامی این مراحل، گروه صنعتی انتخاب الکترونیک همراه و پشتیبان شما خواهد بود. اولین طرح از خدمات پس از خرید، ضمانت تعویض محصول یا بازگشت وجه یا همان “گارانسی” می‌باشد.

گارانسی ۳۰ روزه محصولات دوو

شرکت لوازم خانگی دوو، طرح استفاده از گارانسی ۳۰ روزه را برای هر محصول، از زمان تحویل به اشخاص، در دسترس خریداران قرار می‌دهد. در این مدت، هر زمان که خریدار احساس کند محصول خریداری شده پاسخگوی انتظارات وی نیست، می تواند از گارانسی استفاده نماید.

نکاتی که باید برای استفاده از گارانسی بدانید

بازه زمانی ۳۰ روزه گارانسی از هنگامی که محصول به دست خریدار می‌رسد، شروع می‌شود. توجه کنید که برای استفاده از این طرح باید فاکتور فروش را داشته باشید.

در صورتی که در ثبت سفارش از جانب خریدار اشتباهی صورت بگیرد، امکان برخورداری از گارانسی وجود ندارد.

در صورت خرید اقساطی، امکان بازگشت وجه، وجود ندارد.

محصول نباید از سمت خریدار آسیبی ببیند در غیر این صورت، امکان استفاده از گارانسی وجود ندارد.

برای بهره‌مندی از گارانسی ۳۰ روزه محصولات، اطلاعاتی که بر روی محصول قرار گرفته است نباید مخدوش شود.

در صورتی که مصرف‌کننده قصد ارجاع محصول را داشته باشد و آن را از کارتن و بسته‌بندی محصول خارج نکرده باشد امکان استفاده از گارانسی وجود دارد.

برای استفاده از گارانسی، کلیه لوازم، قطعات جانبی و کارتن بسته‌بندی محصول باید به همراه محصول مرجوع شوند.

کلیه مراحل باز‌کردن بسته‌بندی و نصب و راه‌اندازی محصولات دوو، باید توسط متخصصین گروه صنعتی انتخاب الکترونیک انجام شود. در غیر این صورت امکان استفاده از گارانسی محصولات وجود ندارد.

در صورتی که فرایند تعویض یا عودت محصول توسط خریدار شامل هزینه‌هایی باشد، باید توسط خریدار پرداخت شود.

هزینه‌های ناشی از تغییر مدل (که در شرایطی خاص و فقط در صورت عدم وجود دستگاه مشابه رخ می‌دهد)، بر اساس قیمت درب کارخانه محاسبه خواهد شد.

قدم نخست استفاده از گارانسی و بازگشت وجه، ارائه فاکتور فروش می‌باشد.

اگر مشتری هنگام خرید در زمان برگزاری جشنواره و فروش فوق‌العاده محصول را خریداری کند و پس از اتمام جشنواره قصد بازگشت وجه و یا تعویض محصول را داشته باشد، مبلغ پرداختی به خریدار، مطابق با قیمت فروش محصول در زمان برگزاری جشنواره می‌باشد.

جمع بندی :

اساس بازگشت وجه در صورت تمایل خریدار به استفاده از گارانسی، ارائه فاکتور فروش می باشد. اگر که خریدار هنگام خرید در زمان برگزاری جشنواره و فروش فوق العاده محصول را خریداری کند و پس از اتمام جشنواره قصد بازگشت وجه و یا تعویض محصول را داشته باشد، مبلغ پرداختی به خریدار، مطابق با قیمت فروش محصول در زمان برگزاری جشنواره می باشد.